Karavan na prenájom

Schéma karavanu so zvýraznenými oddelenými zónami pre spanie, oddych a kuchyňu
Obrázok ukazuje vnútorný priestor karavanu s čalúnenou sedačkou a kuchynským blokom
Karavanový interiér so sedačkou, stolom a kuchynským pultom
Interiér karavanu so zabudovaným kuchynským vybavením a lôžkom

VW Caravelle T6 9 miestne

Priestranné 9 miestne auto, výborné auto na dlhé výlety alebo víkendovú dovolenku. Parametre: Manuálne prevodovka, 9 miest na sedenie, Bluetooth, USB vstup, FM Rádio, GPS Navigácia, palivo diesel, multifunkčný volant, 3-zónová klimatizácia

Prenájom karavanového prívesu alebo karavanu vám umožňuje cestovať, oddychovať a objavovať nové miesta bez nutnosti hľadania a rezervovania ubytovania. Prenajatie karavanu ponúka mnoho výhod a prínosov, ktoré robia z karavanu populárnu a atraktívnu voľbu pre mnohých cestovateľov.

Jednou z najväčších výhod karavanov je flexibilita a sloboda, ktoré ponúkajú. S karavanom sa môžete pohybovať, ako sa vám páči, bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Nemusíte sa obmedzovať na pevné plány alebo rezervácie, ktoré vám nedovolia zmeniť plán v priebehu cesty. Môžete sa rozhodnúť zostať dlhšie v mieste, ktoré vám páči alebo odísť skôr, ak sa vám tam nepáči.

Okrem toho karavan ponúka tiež maximálny komfort a pohodlie. V karavane máte všetko, čo potrebujete na pohodlné cestovanie a relaxáciu, vrátane posteľí, kúpeľne, kuchynskej linky a stolového priestoru. Karavany sú tiež dobre vybavené klimatizáciou, kúrením a rôznymi ďalšími zariadeniami, ktoré vám pomôžu zabezpečiť si príjemné a bezpečné cestovanie.

Ďalšou výhodou prenájmu karavanu je, že vám umožňuje cestovať vlastným tempom a podľa vlastného harmonogramu. Nemusíte sa starať o spoločnú dopravu alebo o časové obmedzenia a môžete si naplánovať svoju cestu podľa svojich potrieb a predstáv. Karavanové cestovanie tiež ponúka možnosť objavovať nové miesta a zážitky, ktoré by ste inak nemohli zažiť.

Prenájom karavanu je taktiež cenovo dostupnejší ako niektoré iné spôsoby cestovania, ako je napríklad ubytovanie v hoteli alebo letenky. Môžete sa rozhodnúť pre cestovanie v karavane na dlhšiu dobu, bez toho aby ste si museli robiť starosti s vysokými nákladmi.

Karavanový model KNAUS Südwind 500 FU

Karavan na prenájom - ideálny spôsob ako objaviť krásy prírody a stráviť nezabudnuteľnú dovolenku

Technické parametre

Celková / vnútorná dĺžka7.31 /5.28 m
Celková / vnútorná šírka2.32 / 2.16 m
Celková / vnútorná výška2.57/1.96 m
Rozmer na predstan963
Celková hmotnosť1800 kg
Pohotovostná hmotnosť1414kg
Počet lôžok4
Rozmery predného lôžka200 x 138
Rozmery stredného lôžka========
Rozmery zadného lôžka198 x 141/145
Chladnička objem / typ142l / Thetford (12V,230V,plyn)
Nádrž na čistú vodu45 l
KúrenieTruma Varioheat s rozfukom teplého vzduchu
Bojler objem / typ5l / Truma therme II
Počet zásuviek USB2
Počet zásuviek 230V7

V neposlednom rade, karavanové cestovanie vám umožňuje cestovať s rodinou a priateľmi a vytvárať spomienky na nezabudnuteľné zážitky a dobrodružstvá. Karavanový životný štýl poskytuje slobodu pohybu a umožňuje vám objavovať nové miesta a kultúry. Získate aj flexibilitu, kedykoľvek a kamkoľvek cestovať bez nutnosti rezervovať ubytovanie v hoteli alebo penzióne.

Navyše, môžete si priniesť vlastné jedlo a vytvoriť si vlastné zariadenia pre pohodlný spánok a relaxáciu. V karavane máte všetko, čo potrebujete na prežitie, a ešte k tomu máte možnosť užiť si prírodu a krajiny, ktoré by vám inak unikli. 

Karavanový model Weinsberg CaraCito 450 FU (47)

Technické parametre

Celková / vnútorná dĺžka 659 cm
Celková / vnútorná šírka 232 cm
Celková / vnútorná výška 257 cm
PodvozokAL-KO
Celková hmotnosť1200 kg
Pohotovostná hmotnosť940kg
Počet lôžok4
Modelový radCaraCito
Modelový rok 2022
VýrobcaWeinsberg

01

Cestovanie karavanom vám dáva slobodu cestovať tam, kam chcete, kedy chcete a na aký dlhý čas chcete. Nemusíte plánovať a rezervovať ubytovanie v rôznych hoteloch alebo penziónoch.

02

Karavanový životný štýl znamená, že máte vlastný priestor, ktorý si môžete prispôsobiť svojim potrebám. Môžete mať svoje vlastné jedlo, kuchynské potreby, posteľné prádlo a ďalšie veci, ktoré potrebujete na pohodlný pobyt.

03

Cestovanie karavanom môže byť lacnejšie ako pobyt v hoteloch alebo v inom typu ubytovania. Okrem toho, nemusíte sa starať o stravu, keďže si môžete pripravovať vlastné jedlá.

04

Cestovanie karavanom vám umožňuje preskúmať a užiť si prírodu v jej plnej kráse. Môžete prespať pri jazere, v horách, v lese alebo pri mori a nechať sa zahrievať slnkom.